Edit

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)

ثبت نام در باشگاه کوچینگ ایران

Edit

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)
event-01

ایجاد آینده از طریق کنفرانس فناوری – مرکز فنی مکس کوچ

درباره رویداد

  • هزینه: 59,000 تومان
  • ظرفیت: 600
  • رزرو: 0

این رویداد منقضی شده است

ایجاد آینده از طریق کنوانسیون فناوری – مرکز فنی MaxCoach با همکاری هیئت علمی جامعه می سی سی پی و هیئت دانشگاه های می سی سی پی با هدف ارتقاء همکاری و همچنین تبدیل آموزش و یادگیری در پردیس های دانشگاهی برگزار می شود.

همایش سالانه ما با گرامیداشت بیستمین سالگرد امسال در سواحل خلیج فارس ، به عنوان مکان اصلی در جایی است که دانشکده آموزش عالی ، مدیران و متخصصان فناوری اطلاعات برای راهبردها ، روشها و بهترین کارها با مربیان همکار خود با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

با موضوع ، تغییر شکل دادن به آینده: هوش مصنوعی ، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده ، تمرکز اصلی کنفرانس بر روی EdTech است ، اما همچنین جلساتی در شبکه ها ، امنیت داده ها و غیره وجود دارد.

این یک فرصت بازاریابی عالی برای دستیابی به مدیران سطح C-Suite و مربیان تأثیرگذار است. برخی از فضاها و اسپانسرهای ارائه دهنده محدود فروشنده هنوز هم ممکن است با اسلات صحبت کردن برای جلسات فروشندگان / جلسات برک آوت موجود باشند.

سخنرانان ما

احسان آزموده
/ توسعه دهنده
سلیمان رحیمی
/ طراح
سیمین درخشنده
/ مدیر دفتر
فلورا زارعی
/ کارگردان هنری
لیلی کیمیایی
/ مدیر
مبینا کریمی
/ نویسنده محتوا
آنلاین ثبت نام کنید، بلیط خود را دریافت کنید. با سخنرانان الهام بخش و متخصصان ما در این زمینه ملاقات کنید تا ایده های خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود اعضای سایت

×

 

سلام دوست عزیز!

جهت ارتباط با ما روی یکی از کاربران کلیک کنید

× پشتیبانی